Чемпіонат із кіберспорту серед дітей-сиріт

0% 568800грн
Collected

У 2020 році комісія з визнання видів спорту внесла кіберспорт до офіційних видів спорту України. Новий напрямок спорту з кожним днем набирає шалених обертів, і спортивна конкуренція тут навіть більша, ніж у традиційних видах спорту. Через це кіберспорт є однією з найперспективніших платформ для розвитку, а кіберспортсмен — чи не найоплачуваніша професія для талановитої молоді. 

Благодійний Фонд “Благомай” розпочинає програму “Чемпіонат із кіберспорту серед дітей-сиріт”, аби надати можливість дітям, що позбавленні батківського піклування та матеріального забезпечення, набути навичок, які стануть запорукою професійного успіху та нададуть можливостей для самостійного заробітку. 

Мета проекту: 

  • Створення соціального напрямку у вигляді національного волонтерського руху з розвитку та проведення змагань із кіберспорту серед дітей-сиріт шляхом виявлення у молодіжному середовищі активістів старшого шкільного та студентського віку із самих же дітей-сиріт за місцем проживання.
  • Подальше їх навчання та координаційний супровід в організації, проведення аматорських спортивних змагань із кіберспорту з різних дисциплін та особистісний розвиток учасників проекту.

Мета по завершению проекту: 

  • Виявлення кращих гравців та запрошення їх до табору «Артек» на 21 день, де з ними будуть проводити навчання та тренування професійні тренери від Федерації кіберспорту України.  

  • Переведення кращих гравців до напівпрофесійних та професійних команд — підписання контракту з гравцем — отримання дитиною-сиротою фінансових надходжень. 


Надати допомогу можна на сайті https://charitymay.com/ru/programs/