Charity Auction 2021

0% 3500000 грн
Collected

1 червня 2021 року, в День захисту дітей, Благодійний фонд “Благомай” разом із креативною агенцією Plombir та Hilton Kyiv організовує благодійний аукціон Charity Auction 2021.

Мета – зібрати кошти на спортивний інвентар та спортивний одяг для дітей із 84 дитячих будинків України. Ми прагнемо, щоб вони активно та з користю провели літо.

Захід відбудеться у готелі Hilton (Київ). Гостей благодійного заходу чекає: благодійний аукціон із мегацінними лотами, благодійна лотерея, концертна програма. Незмінний відомий ведучий – шоумен Андрій Джеджула.

Серед основних лотів аукціону:

• бізнес-ланч із CEO Hilton Kyiv;

• обід із Козирєвим Павлом Генріховичем – головою Асоціації малих міст України;

• обід із Володимиром Шаповаловим, власником Goodwine.

А також цього вечора розіграють призи для лотереї:

• тайський масаж,

• SPA в готелі Hilton,

• книги від Гаріка Корогодського з особистим автографом

*(лоти та призи будуть доповнені).

Минулого разу на Charity Auction 2019 вдалося зібрати 2 125 000 грн на допомогу дітям у новорічні свята. Цього року ми сподіваємося бути ще кориснішими для дітей завдяки зібраній сумі.

Як стати учасником аукціону?

Придбати на сайті фонду вхідний квиток для участі в аукціоні. До вартості входить: благодійний внесок, розіграш у лотереї, фуршет і напої. Ціна: 2800 гривень. *кількість місць обмежена

Ви можете приєднатися до участі в благодійному аукціоні у якості партнерів. Серед можливих вигідних пропозицій: розміщення логотипу на головному екрані сцени, зазначення партнерів на сайті “Благомай”, у соціальних мережах та під час самого заходу: розміщення рекламного стенду в холі готелю, оформлення тематичної фотозони заходу та інші. Якщо ви як компанія бажаєте стати партнером заходу – зв'яжіться, будь ласка, з нами за телефонами, вказаними на сайті, для отримання вигідної пропозиції.

Ми будемо дуже вдячні за інформаційну підтримку від ЗМІ та інфлюенсерів. Допоможемо дітям провести активне літо!